Miracle Beach Club

0

Eğlence’nin Kuşadası’nda ki en önemli adresi Miracle Beach Club konu lezzet olunca da sizlere daha önce tatmadığınız keyifleri yaşatmaya hazır!
2005’te eğlence hayatına merhaba diyen Miracle Beach Club,kısa sürede gösterdiği başarı ile Ege’ nin en gözde eğlence mekanlarından birisi haline geldi.

Şehrin içinde şehirden uzak konumu ile kendisine özel koyunda konuklarını ağırlayan Miracle BC, 24 saat eğlencenin devam ettiği, 3 iskelesi, plajı, restaurant ve barları ile maksimum müşteri memnuniyetini ilkesiyle unutulmaz eğlencelere, showlara, partilere ev sahipliği yapıyor…

Her mevsim taze balık ve deniz ürünlerini tutkunu olacağınız bir mönüde buluşturuyoruz. En seçkin lezzetleri, kusursuz servisiyle Ege’nin eşsiz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle tadabileceğiniz özel anlar için masanız ayrıldı!
Kendinizi sınırsız eğlencenin harmonisine bırakın. Renkli ve eğlence dolu gecelerin buluşma noktası Miracle Beach Club!

Lazer, havai fişek, ışık ve çılgın dansçılar ile görsel şölene dönüşen, ünlü Dj ve sanatçıların birbirinden
özel performansları ve unutulmayacak anlar ile eğlenceyi yeniden keşfedeceksiniz!
Adrenalin Seni bekliyor!
Ege’nin sualtı güzelliklerini keşfedebileceğiniz;
profesyonel eğitmenler eşliğinde SSI, PADI sertifikalarına sahip olabilirsiniz.
Sevdiklerinizle çılgınca eğlenebileceğiniz windsurf, parasailing, jet ski, banana,
infla tables, su kayağı ile suyun altını üstüne getireceksiniz!
Evliliğe hazırlık süreci çok zorlu bir maraton ve bu maratondan zaferle çıkmak, bireysel yetenek değil birlikte omuz omuza çalışan bir takımın başarısını gerektirir. Bir düğünde olması gereken ve hatta hayal bile edemediğiniz her ayrıntıyı sizlerin önüne serdik. Böylece Kuşadası’nın en sevilen düğün mekanı olma yolunda büyük bir adım attık.

Size özel konseptlerde dekorları , farklı tasarımlarda davetiyeleri, nikah şekerlerini sizlerin beğenisine sunduk. En leziz menülerin hazırlaması için usta şefler ile özel anlaşmalar sağladık. Rengarenk ve en güzel lazer-havai fişek gösterileri için özel koreografiler geliştirdik. En iyi orkestralar ve düğün Dj’leri sizlerin bu unutulmaz günü için özel repertuarlarını hazırladılar ve en gelişmiş ses ışık sistemlerini gecenizi aydınlatmak için kullandılar.. .

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here