Kuşadası’nda Yapılacak Aktiviteler

0
69

Kuşadası’nda yapılacak aktiviteler, Kuşadası’na geldiniz tatile ne yapalım hangi aktiviteler var diye düşünüyorsunuz ? Hem güzel bir gün geçirebilir hemde Kuşadası’nın doğası ve Tarih güzelliklerini görme imkanı olan aktiviteler’ini liste halinde hazırladık. Yerli ve yabancı hatta Kuşadası’nda yaşayanlar en çok tercih ettiği aktivitelere katılıyor.

1- Jeep Safari

Kuşadası’da En çok tercih edilen safari turları birisi olan Jeep safari tam gün eğlence ve güzel bir gün geçirebileceğiniz jeep safari aktivitesi Kuşadası’nın doğa güzeliklerini sizlere sunuyor. Jeep Safari turuna katılmak çok kolay Kuşadası Merkezde bulunan Acentalar her gün bilet satmaktadır.

2- At Safari

Kuşadası’nda heyecan dolu bir gün ! At safari Turu Kuşadası’na gelen yerli ve yabancı hatta Kuşadası’nda yaşayan yerli halk popüler bir aktivitedir. Kuşadası’nda sahil ve doğada at ile gezmenin keyfini kaçırmak istemiyenler için bu turu dilerseniz katılmak çok kolay. Kuşadası merkezde bulunan tur Acentalardan bilet alabiliriniz.

3- Günübirlik Tekne Turu

Kuşadası’na gelipte günübirlik tekne turu yapmamak olurmu ? Kuşadası merkezde Güvercinadasın’da bulunan tekneler günübirlik tekne turları düzenlemektedir. Bu turlar gün boyu Egenin serin sularında yüzmek,eğlenceli tam gün güzel bir geçirebilirsiniz, Peki  Tekne turuna nasıl katılırız sabah erken saatlerde hareket eden teknelere mutlaka ön rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz yada bir Tur Acentalar’dan bilet alınız.

4- Deniz Dalış Turu

Kuşadası’nda geçen sene batırılan AIRBUS A300 Tipi uçak Dalış yapmak istiyenler için çok ugrak noktalardan birisi olmuştur , dalış yapmak Kuşadası’nda çok popüler olmuştur son yıllarda sizlerde heyecan dolu bir gün geçirmek istiyorsanız bu aktivite tam sizlere göre…http://kusadasidivingcenter.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here