Kuşadası Restaurantları

0
53

Kuşadası Restaurantları’nı tanımıyanlar ve bilmeyenler için Kuşadası’nın en çok beğenilen ve en lezzetli Kuşadası Restaurantları sizler için  listeledir. Dünyaca ünlü www.tripadvisor.com’un ziyaretçilerinin yorumları ile listenelen Kuşadası’nın mükemmel Restoranlar listesini sizlerle paylaşmak istedim. Kuşadası’nda nerede ne yemeli ! listemize hemen başlayalım işte Lezzet efsanesi ve hizmet kalitesi ile Kuşadası en iyi Restaurantları.

Erzincan Restaurant

Kuşadası’nda Türk mutfağı kategorisi hizmet veren Erzincan Restaurant Kuşadası merkezi’de Kaleiçi mevkisinde yorum ve tavsiyeler çok olumlu. Erzincan Restaurant’a meşhur testi kebabı çok beğenilenler arasında yer alıyor. Menüsü’de Kebab, Pide, Balık, Pizza, Sac kavurma, yorumlara göre en çok tercih edilmekte. Kuşadası et lokantası olarak yerli ve yabancı turistlerin urak yerleri arasında yer alan Erzincan yıllardan beri aynı adreste hizmet vermeye devam ediyor.

Adres : Camikebir Mah.Yedi Eylül Sok. No:9, 09400 Kuşadası
Telefon : (0256) 613 34 42


Ladies Beach Restaurant

Kuşadası restaurantları arasında Türk mutfağı ve dünya mutfağı arayanların ilk tercihi Kadınlar denizi mevkisinde bulunan Ladies Beach Restaurant en çok beğeniler arasında. Ladies Beach Restaurant’a soslu bonfilesi çok meşhur mutlaka denemenizi tavsiye edilmekte.Kadınlar denizi plaj manzarası’nı görmek mümkün,manzara eşliği ile yemeğenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Adres : Kadınlar Denizi Cad. No:63

Telefon : +90 256 614 10 44


Mezgit Restaurant

Kuşadası’nda marina mevkisinde bulunan Mezgit Restaurant’a balık ızgara ve kalamar tavası çok meşhur. Kalamar , karides , güveçte levrek ,deniz balıkları ızgara , mezelerinin neredeyse tümünü tavsiye edilmektedir. Lezzetli ve hizmet kalitesi balık restoranlar arasında çok beğenilmekte.

Adres : Türkmen Mah., Atatürk Bulvarı, Setur Marina Karşısı No:104,

Telefon : (0256) 618 28 08


 Hong Kong Restaurant

Kuşadası’da Çin restaurant’ı arayanlar için Hong Kong Restaurant Atatürk Bulvarı Marina’da bulabilirsiniz. Pekin ördeği ve güveçte yapılan et yemeği çok beğenilmekte, Çin mutfağını çok güzel bir şekilde hizmet veren Hong Kong Restaurant denemeye değer bir mekan.

Adres : Türkmen Mahallesi, Atatürk Blv, Kaptan Oğlu sokak No:100,

Telefon : (0256) 618 16 00


Some Where Else

Kadınlar denizini mevkiisinde deniz manzarası eşliğinde huzur veren Some Where Else Restaurant personel ilgilili ve anlayışlı, yemekler mükemmel kesinlikle tavsiye ediliyor, gün batımı harika Türk ve dünya mutfağı bir arada, beğeniler arasında.

Adres : Kadınlar Denizi Mahallesi, Kadınlar Denizi Caddesi No:65/A

Telefon : (0256) 612 76 14


Köfteci Hasan’ın Yeri

Kuşadası şehir merkezinde bulunan Köfteci Hasan meşhur köftesi ile lezzet durağı, köfte denilince ilk akla gelen Köftecı hasan tercih edilmektedir. Et döner ve göresel ev yemekleri öğlen servisinde bulmak mümkündür. Yorumlar ve tavsiyeler arasında yerini alan mekan Kuşadası’nda çok meşhur.

Adres :Alacamescit Mh. Kahramanlar Cad. No:6, 09400 Kuşadası

Telefon :(0256) 612 15 55


Ada Ciğercisi

Mükemmel lezzet ! et yemeyi seviyorsanız tam yeri burası , ciğer sever misiniz bilmem ama seviyorsanız mutlaka deneyin Ada Ciğercisi’nde. Kuşadası’nda Ciğerci arayoriseniz kesinlikle adresiniz Ada Ciğercisi yorum ve tavsiyeler arasında.

Adres : Cumhuriyet, Mustafa Vapurlu Sk., 09460 Kuşadası/Aydın
Telefon : (0256) 612 3999


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here