Kuşadası’nda Yaz Kış Yaşamak

0
64
Kuşadası’nda Yaz Kış Yaşamak

Yazı Kışı İle Kuşadası

Kuşadası’nda Yaz Kış Yaşamak yurdum insanı için Ege kıyıları içinde Kuşadası ilk 3 içinde yer almakta. Son yıllarda büyük nüfüs artışı ile Kuşadası turizm beldeler arasında en çok tercih edilen yerler arasında bunu anlamak çok kolay, Kuşadası’nda gelip yüksek bir yerden Kuşadası Çevresini gezi etmek ve yapılan konutların ne kadar fazla olduğu anlamak çok kolay bir şekilde anlam vereceksiniz. Kuşadası’nda Yaz Kış Yaşamak için Neden Kuşadası? Bu soruyu Kuşadası’nda çok eski yıllardan beri yaşayanlara soracak olursanız hep bu yanıtı alacaksınız ” Kuşadası’nda birşey mi var ben mi fark edemiyorum ” çünkü bu sorunun cevabı biraz düşünürsek anlam vermek karışık ama çok net bir şekilde Kuşadası’nda yaşamak zorlukları var demeye getiriyor.

Şimdi bana diyeceksiniz Kuşadası’nı yaşamak için tavsiye etmiyormusunuz hayır ama gerçekten madi durumunuz iyise diyecek birşeyim yok Kuşadası’nda yaşamak çok güzel havası, denizi, doğası, tarihi, gerçekten yaşamak için çok muhteşem bir turizm beldesi,ama Kuşadası’nda çalışmak için seçmek yada bir iş yeri açmak düşülenler bir daha düşünmesini tavsiyede ederim. Kuşadası’nda Yaz Kış Yaşamak için neden tercih ediliyor ?
Bu sorunun cevabını Kuşadası’nda yaşayanlara sorarak cevapları bulduk. Sakın ve Huzurlu olduğu için tercih edilir evet cevaba bende katılıyorum Kuşadası’nda sahil kenarlarında merkezden uzak ve sakın yerler çok sayıda var.Yaz aylarında hareketli olsa bile sakın ve huzurlu.

Adadan Görseller

Kuşadası diğer turizm beldeleri arasında ucuz olarak tercih ediyor.

Kuşadası evet turizm beldesi yaşamak pahalı olması gerek bu düşünceler geride kaldı eğer Kuşadası’na gelir görürseniz 1 günde anlayacaksınız pahalı bir turizm beldesi değil bir kıyaslama yaparsak size örnek vermek istiyorum. Bulunduğunuz il yada ilçede 2 kişi olarak lokantaya giderseniz kaç para ödersiniz ? Ben size Kuşadası’nda örnek veriyorum iki kişi eğer lokantaya giderisek iki porsiyon kebab ve içeçek dahil 95 TL.

Birde balık restoran seçimi yaparsak 48 TL gibi bir hesap öderiz. Sizce pahalımı ? Aktivite katılmak istiyorsunuz 40 TL’ye öğlen yemeği dahil tam gün tekne turu yapabilirsiniz. Sahilde gezdiniz bir yere oturup dinlenmek ve çay içmek istediniz sahil kenarında çay 1.50 TL. Öğlen birşeyler atıştırmak istediniz ekmek döner + ayran 6 TL bence bir turizm beldesi olmasına ramen fiyatlar çok ucuz ! sizce ?

Kuşadası yılın her ayında başka bir güzel olduğu için tercih ediliyor.

Kuşadası’nda yaşayanlar bunu çok iyi bilirler Kuşadası her ayın ve mevsimi başka güzel olduğunu. Bende uzun yıllardan beri burada yaşadığım için çok iyi bilirim ama benim en sevdiğim ay eylül’dür. Havası, doğası, sahili, yılın her mevsimi ayrı bir güzeldir Kuşadası’nda bunu yakalamış olanlar buradan ayrılamaz,ayrılsa bile geri dönüş yapar yıllar geçsede adres bellidir.

Yaşam tarzı’na kimse yadırganmaz diye tercih ediliyor Kuşadası.

Kuşadası’nda kimsenin ne giydiği ne yaptığı ne içtiği ve tarzı kimseler tarafından sorgu yapılmaz, kim ne yaparsa kendine düşüncesi ile kültür seviyesi’de her toplumdan bulunur. Yaz aylarında hertürlü ülke’den ziyaretçisi olan Kuşadası kültürel zenginliği katça kat artış yapmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here