Kuşadasın’da En Çok Para Kazandiran İşler

0

1- Fast food

Kuşadasın’da yaz sezonunda çoğu yerli veya yabancı turistlerin öğlen yemeği için en çok tercih ettiği fast food yerleri olmaktadır. En çok para kazanan yerlerden ilk sırada yerini aliyor. Cadde başlarında konum olarak ve yayaların geçtiği urak bir yerse para kazanma olasılığı fazladır.


2- Hediyelik eşya

Kuşadası turizmi yerli veya yabancı turistlerin tatile gelipte hediyelik eşya almaları yüksek olarak bilinmektedir. Bu nedenle bir hediyelik eşya dükkanı açarak para kazanmanız yüksek iş yeri çarşı merkezinde olursa müşteriler sizi bulması ve alışveriş yapması yüksek olasılık.


3- Pansiyon

Kuşadası tatile gelenler için mutlaka kalacak yerler aranıyor. Türk müşteriler için ucuz ve kaliteli bir pansiyon yaparak para kazanmanız yüksek bir şeçim.


4- Dondurma

Tatil yerlerinde mutlaka gezerken tüketilen dondurma, yaya trafiğine ve sahil kenarlarında konum olarak şeçim yaparsanız para kazanmanız yüksek bir şeçim.

5- Kafeterya

Kuşadası plaj kenarlarında güzel bir kafeterya yaz aylarında soğuk veya sıcak içeçek satarak insanların ihtiyaçlarını gidererek para kazanma yüksek bir iş..

6- Emlak Danışmanlığı

Kuşadası son yıllarda emlak almak için gelen yerli ve yabancılar tarafından çok tercih ediliyor. İyi bir ekiple bu işte para kazanmanız yüksek olasılık.

7- Dövme Tezgahı Açmak

Tatil beldelerinde belki de en sık rastlanan işlerden birisi de dövmedir. Açık ortam olduğu için kalıcı dövmeye uygun olmasa ve büyük ustalık gerektirse de, geçici dövme işine girerek oldukça iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

8- Araç Kiralama Ofisi

Turizm yerlerine gelenler çoğu tatilciler için araç ihtiyaç olacaktır İyi bir araç filosu ile bu işte kazanç elde etmeniz yüksek olasılıktır.

9- Eğlence Mekanı

Tatilciler eğlenmek için kendi tarzlarına uygun Eğlence mekanlar aramaktadır. Türkü bar, Disco, Meyhane, Canlı müzik vb yerler tercih edilmektedir. Eğer bu işten anlıyoriseniz bu işten para kazanç elde etmek yüksek olasılık.

10- Tur Ofisi

Kuşadası Tarihi ve güzel aktiviteleri ile en çok tercih edilen yerlerden biri olmaktadır. Efes Antık Kenti, Meryem Ana, At Safarı, Jeep Safarı, Tekne Turu, Pamukkale, Şirince, daha bir çok günlük turlar düzenlemektedır. Tatilcilere bilet satarak bu işten kazanç elde etmek yüksek olasılık.

Bizden Tavsiye Para Kazanmak için tecrübe ve bilgi çok önemlidir eğer bu işlerden anlamıyor iseniz hiç bu işlere girmeyın çünkü anlamadığınız işi yapmak sonucu zarar olmaktadır.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here