Kuşadası Tekne Turu – Kuşadası Tekne Turları 2021

7
167

Kuşadası tekne turu Eğer tüm günü otelde veya konaklama yaptığınız tesiste geçirmek istemiyorsanız işte sizlere mavi ile yeşili buluşturan eğlence dolu bir gün sizleri bekliyor. Kuşadası’na tatile gelen yerli ve yabancı misafirlerin en çok tercih edilen aktivitelerden günübirlik Kuşadası Milli park tekne turudur. Tam gün eğlence, yüzme ve Kuşadası’nın muhteşem doğa manzarası ile sizlere güzel bir gün sunuyor. Kuşadası merkezde Güvercinadası’ndan hareket eden teknelemiz ulaşım olarakta çok rahat bir konumdadır. İsteyen kendi aracınız ile isteyen ise minibus ile Güvercinadası’na ulaşım sağlıyadabilir.

Kuşadası günü birlik Milli park tekne turuna katılacak olanlar sabahleyin mutlaka erken saatlerde kalkması gerekiyor. Güvercinadası rıhtımında bulununan teknemiz sabah 09:00 ve 09:15 arasında hareket eder. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz Güvercinadası’na sabahleyin bu saatler arasında bulunmanız, geç gelenler geri gitme zorunda kalıyor.

Kuşadası Günlük Milli Park Tekne Turları genelikle yemekli tekne turlar olarak düzenlenir. Çok güzel menüsü ile sizlere öğlen yemeği servis edilir fiyata dahildir. Sabah kahvaltısı dileyen kendiside getirebilir teknelerde çay kahve serviside mevcuttur. Kuşadası yat turları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki Kuşadası yat turu programı yazımızıda çok detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kuşadası Tekne Turları 2021 Sezonu

Tekne turunda yanızca Ege denizinin serin sularında yüzmek ile sınırlı değildir. Öğlen yemeği sonrası sizleri yerli ve yabancı müzik eşliğinde dans bekliyor. Teknenin üst tarafında eğlenmek isteyenler için özel hazırlamış dans pistide mevcuttur. Teknede yerli ve yabancı turistler karışık olduğundan müzikler değişebilinmektedir. Her tarza hitap eden müzikler eşliğinde teknede dans ve eğlencede sizleri bekliyor. Teknemizden eğlence video’sunu izlemek isteyenler için daha önceden hazırlamış olan video’muzu izleyebilirsiniz. 

Kuşadası Günlük Tekne Turu’na Nasıl Katılırım?

Kuşadası Güvercinadası Rıhtımından çıkışlı günlük “Tekne Turu”na katılmak çok kolay. Kuşadası günlük tekne turları hakkında detaylar ve  bilgiler.

Kuşadası Tekne Turu 2021 Sezonu

  • Turun Adı: Kuşadası Milli Park Tekne Turu – Günlük
  • Tur Buluşma Noktası: Güvercin Adası / Girişi
  • Buluşma Saati: 09.00
  • Kalkış Saati: 09.15
  • Dönüş Saati: 16.30
  • Kuşadası Tekne Turu Fiyatı 2021: 90 TL 

Kuşadası Tekne Turu En Çok Merak Edilenler 

Tekne turu fiyatına Dahil olanlar ?

Öğlen yemeği ve yemek boyu alkolsuz içeçekler Tekne turu fiyatına dahildir. Tavuk Izgara, Izgara Köfte, Makarna, Yeşil Salata, Yemek boyu sınırsız Meşrubat Fiyata Dahildır.

Tekneler nereden kalkıyor ?

Tekneler genellikle Güvercinadası’ndan sabah saat 09:00 başlar.

Tekne turu hangi koyları geziyor ?

Milli park koylarında gezi yapılmakta olup, yüzme molası ve öğlen yemeği teknede ikram edilmektedir.

Tekne turu için rezervasyon yapmak gerekir mi ?

Evet gerekiyor. Tekne turuna katılmak isteyenler en az bir gün önceden rezervasyon yapmak zorundadır. Tekne turu firmalarına telefon ile rezervasyon yapmak mümkündür.

Not: Telefon yada mail yolu ile rezervasyon yapan misafirlerimiz mutlaka tur sabahı cep telefonunu açık tutmalıdır cevap verilmedik durumda rezervasyon iptal sayılır.

Kendi grubumuz için özel tekne turuna çıkabilirmiyiz ?

Evet çıkabilirsiniz. Ön rezervasyon yaparak ve en az 80 kişilik grup talepler için kendi grubunuza özel teknemizi kiralaya bilirsiniz. Sadece size özel olan tekne turumuz için şartlar için lütfen bize telefon ile ulaşınız.

Teknelere ulaşım nasıl sağlayabiliriz ?

Teknelere ulaşım sağlayabileceğiniz şehiriçi minibüsleri ( 5 nolu Kadınlar denizi ) ile Güvercinadası’na gidebilirsiniz. Kendi aracınız ile gitmek isteyenler için Güvercinadası girişinde ücretli otoparktan yararlanabilirsiniz. Eğer bir acenta firmasından tekne turu bileti aldıysanız ücretsiz acenta servisi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sebeble acentanın servis saatlerini öğrenmeniz fayda olacaktır.

Kuşadası günlük tekne turuları hangi rotalara gitmektedir ?

Kuşadası’nda iki şekilde tekne turu rotasına gidilmektedir. 1.  Ahmetbeyli tekne turu rotası ( Özdere tekne turu ) düzenlenmektedir. 2. Güzelçamlı tekne turu ( Kalamaki tekne turu ) Milli park rotası olarakta gidilmektedir. Kuşadası’nın en güzel tekne turu bu iki rota olarak gidilmektedir. Yaz sezonunda her gün tekne turu aktivitesi düzenlenmektedir.

Kuşadası tekne turu 2021 fiyatı ne kadar ?

2020 tekne turu fiyatları Kuşadası’nda 80 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 2021 Kuşadası tekne gezisi fiyatları 80 TL olarak şimdilik güncellenmemiştir. Bu fiyata tekne turu gezisi ve öğlen yemeği fiyata dahildir. Fakat grup halinde tekne turuna katılacaksanız indirimde yapılmakta bilinmektedir. Bu indirimden faydalanmak için en az grup sayısı 10 kişinin üzerinde olması gerekmektedir. Aile veya arkadaş grubunuz için mutlaka kişi sayısını belirterek grublara özel tekne turu indirimini istemeyi unutmayınız.

Kuşadası Tekne Tur Programı

Kuşadası tekne turumu hareket saatimiz, Güvercinadası’ndan 09:00 hareket ediyoruz. Güvercinadası’nda Kuşadası Millipark tekne turu rotamızda birinci koyumuz Yunanistan’ın Samos (Sisam) adasının en yakın kısmından yaklaşık bir km. uzaklıkta olan Afrodit koyu ’dur.
Bir buçuk saat sürecek ilk koyumuzda saat 12 de öğle yemeği servisimiz vardır. Teknemizin şu an demirli olduğu konumdaki derinlik yaklaşık 2.5 mt. dir. teknemizin alt katından rahatlıkla denize atlayabilir, merdivenlerden denize girebilirsiniz. Bunun yanında teknemizin arkasından direk ıslanmadan plaja çıkabilirsiniz. Tekneden çıkarken yanınıza sadece ihtiyacınız olan eşyaları alıp çantalarınızı gönül rahatlığı ile teknede bırakıbilirsiniz. Bu koydan sonra 2 durağımız olacak ve yemek servisinden sonra hareket edeceğiz.

Kuşadası Milli park tekne turu ilk koyumuzdan yaklaşık 20 dk sürecek seyir den sonra ikinci koyumuz olan Millipark karasu koyunun arkasında yer alan yarı mağara şeklindeki koru ismini verdiğimiz koyumuza demirliyoruz. Burada teknenin bulunduğu derinlik 10 mt civarında ve tekneden atlamaya çok müsait. Dileyen misafirlerimiz fotoğraflarda görülen eşsiz güzellikte olan kıyıya yüzerek çıkabilirler. 45 dk lık bu durakta ki molamız sona erdikten sonra hemen 10 dk uzaklıktaki son koyumuz olan kavaklıburun koyuna yolculuk ediyoruz.

Son koyumuz olan kavaklıburunda da yine 45 dk lık bir molamız var ve burada da derinlik 2.5 mt civarında. Tüm misafirlerimizin rahat bir şekilde denize girip vakit geçirebilecek şekilde hazırladığımız bu programın sonunda 1 saat 40 dk lık dönüş yolumuz için demir alıp, Kuşadası’ na doğru yola çıkıyoruz.

Gün boyu her misafirimizin istekleri doğrultusunda gerek misafirlerimizi dinlendirecek gerekse eğlendirecek şekilde müzik yayını yapılmakta.
Her türlü yiyecek ve içiecek için tur süresince size hizmet verecek barımız mevcut ve kredi kartı geçerlidir.

Kuşadası tekne turu yemek programı, öğlen yemek servisinde Salata-Makarna-Köfte-Tavuk verilmekte fakat klasik ve kalıplaşmış tekne turu yemekleri ile kıyaslanmayacak kadar kendimizden eminiz. Köftelerimiz ve tavuklarımız her gün özel olarak bizim için yapılır ve sabah tura çıkmadan teslim alınır. Gün içinde hijyenik mutfağımızda hijyen belgeli aşçımız tarafından özenle pişirilip yemek saatinde sıcak bir şekilde servis edilir.

Kuşadası Tekne Turu Millipark

Kuşadası Tekne Turu Nasıl Birgün (Tekne Turu Günün Özeti)

Kuşadası tekne turları sonunda hiç unutamayacağınız bir Tekne gezisi. Teknemiz ile ailecek eğleneceğiniz turumuz sizlere hafızalardan silinmeyecek bir gün. Teknede çekilen fotoğraflar, Güzel Yeşil ile mavi doğa manzarası, Egenin serin sularında yüzme, Teknede açık büfe öğlen yemeği, Teknede eğlence günün özetini kısaca sizlere yazdım, lütfen sizlerede yorum ve görüşlerinizi bize yazın iyi gezmeler.

Son Güncelleme: Ara 26, 2020 at 16:04

7 YORUMLAR

  1. çok eğlendik tekne turu’da milli park ğerçekten kuşadası’nda görmeye değer bir yer koylar ve plaj’da yüzmek çok keyif veriyor.Öğlen yemeği açık büfe doyuruçu su kaydirak aktivitesi’de eğlenceli teşekürler

  2. Tekne çok temiz arkadaşlarımız ile çok rahat ettik yemekler açık büfe halinde düzeni çok iyi.Su kaydırakla çook eğlendik kendimizi su parkinda gibi hissettik

  3. Millipark tekne turunu çok beğendik. Kuşadası en güzel turlarına katılmak isteyenler için tavsiye ediler tekne temiz ve hijyene dikkat ediliyor. Bu turu herkese tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here