Kuşadası-Tekne-Turu

Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası Tekne Turu ( Kaptanından Fiyatları )

Kuşadası tekne turu Eğer tüm günü otelde veya konaklama yaptığınız tesiste geçirmek istemiyorsanız işte sizlere mavi ile yeşili buluşturan eğlence dolu bir gün. Tatile gelen yerli ve yabancı misafirlerin en çok tercih edilen aktivitelerden günübirlik Kuşadası Milli park tekne turudur. Tam gün eğlence, yüzme ve Kuşadası’nın muhteşem doğa manzarası ile sizlere güzel bir gün sunuyor. Kuşadası merkezde Güvercinadası’ndan hareket eden teknelemiz ulaşım olarakta çok rahat bir konumdadır. İsteyen kendi aracınız ile isteyen ise minibus ile Güvercinadasına ulaşım sağlıyadabilir.

Kuşadası günü birlik Milli park tekne turuna katılacak olanlar sabahleyin mutlaka erken saatlerde kalkması gerekiyor. Güvercinadası rıhtımında bulununan teknemiz sabah 09:00 ve 09:15 arasında hareket eder. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz Güvercinadası’na sabahleyin bu saatler arasında bulunmanız, geç gelenler geri gitme zorunda kalıyor.

Kuşadası Günlük Milli Park Tekne Turları genelikle yemekli tekne turlar olarak düzenlenir. Çok güzel menüsü ile sizlere öğlen yemeği servis edilir fiyata dahildir. Sabah kahvaltısı dileyen kendiside getirebilir teknelerde çay kahve serviside mevcuttur. Kuşadası yat turları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki Kuşadası yat turu programı yazımızıda çok detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bölge’nin En Eğlenceli Teknesi. Müzik ve Dans Sizi Bekliyor.

Tekne turunda yanızca Ege denizinin serin sularında yüzmek ile sınırlı değildir. Öğlen yemeği sonrası sizleri yerli ve yabancı müzik eşliğinde dans bekliyor. Teknenin üst tarafında eğlenmek isteyenler için özel hazırlamış dans pistide mevcuttur. Teknede yerli ve yabancı turistler karışık olduğundan müzikler değişebilinmektedir. Her tarza hitap eden müzikler eşliğinde teknede dans ve eğlencede sizleri bekliyor. Teknemizden eğlence video’sunu izlemek isteyenler için daha önceden hazırlamış olan video’muzu izleyebilirsiniz. 

Kuşadası Günlük Tekne Turu’na Nasıl Katılırım?

Kuşadası Güvercinada Rıhtımından çıkışlı günlük “Tekne Turu”na katılmak çok kolay. Kuşadası günlük tekne turları hakkında detaylar ve  bilgiler.

Kuşadası Tekne Turları Genel Bilgiler:

Turun Adı: Kuşadası Milli Park Tekne Turu – Günlük
Tur Buluşma Noktası: Güvercin Adası / Girişi
Buluşma Saati: 09.00
Kalkış Saati: 09.15
Dönüş Saati: 16.30
Tekne Turu Fiyatı: İnternete özel fiyatlarımız için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

Tekne turu Rezervasyon: 0543 819 49 15

Kapasitemiz : 120 + 95 Teknelerimiz Güvercinada çıkışlı. Yaz Sezonu rezervasyon yoğunluk dolayısı ile tekneler değişiklik olabilir. Lütfen ön rezervasyon yapınız hiçbir ön ödeme olmaksızın ödemeyi tekne girişinde ödeye bilirsiniz.

Kuşadası Tekne Turu En Çok Merak Edilenler 

1.) Tekne turu fiyatına Dahil olanlar?

Öğlen yemeği ve yemek boyu alkolsuz içeçekler Tekne turu fiyatına dahildir. Tavuk Izgara, Izgara Köfte, Makarna, Yeşil Salata, Yemek boyu sınırsız Meşrubat Fiyata Dahildır.

2.) Tekneler nereden kalkıyor?

Tekneler genellikle Güvercinadası’ndan sabah saat 09:00 başlar.

3.) Tekne turu hangi koyları geziyor?

Milli park koylarında gezi yapılmakta olup, yüzme molası ve öğlen yemeği teknede ikram edilmektedir.

4.) Tekne turu için rezervasyon yapmak gerekir mi?

Evet gerekiyor. Tekne turuna katılmak isteyenler en az bir gün önceden rezervasyon yapmak zorundadır. Tekne turu firmalarına telefon ile rezervasyon yapmak mümkündür.

Not: Telefon yada mail yolu ile rezervasyon yapan misafirlerimiz mutlaka tur sabahı cep telefonunu açık tutmalıdır cevap verilmedik durumda rezervasyon iptal sayılır.

5.) Kendi grubumuz için özel tekne turuna çıkabilirmiyiz?

Evet çıkabilirsiniz. Ön rezervasyon yaparak ve en az 80 kişilik grup talepler için kendi grubunuza özel teknemizi kiralaya bilirsiniz. Sadece size özel olan tekne turumuz için şartlar için lütfen bize telefon ile ulaşınız.

6.) Teknelere ulaşım nasıl sağlayabiliriz?

Teknelere ulaşım sağlayabileceğiniz şehiriçi minibüsleri ( 5 nolu Kadınlar denizi ) ile Güvercinadası’na gidebilirsiniz. Kendi aracınız ile gitmek isteyenler için Güvercinadası girişinde ücretli otoparktan yararlanabilirsiniz. Eğer bir acenta firmasından tekne turu bileti aldıysanız ücretsiz acenta servisi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sebeble acentanın servis saatlerini öğrenmeniz fayda olacaktır.

7.) Kuşadası günlük tekne turuları hangi rotalara gitmektedir?

Kuşadası’nda iki şekilde tekne turu rotasına gidilmektedir. 1.  Ahmetbeyli tekne turu rotası ( Özdere tekne turu ) düzenlenmektedir. 2. Güzelçamlı tekne turu ( Kalamaki tekne turu ) Milli park rotası olarakta gidilmektedir. Kuşadası’nın en güzel tekne turu bu iki rota olarak gidilmektedir. Yaz sezonunda her gün tekne turu aktivitesi düzenlenmektedir.

8.) Kuşadası tekne gezisi fiyatı ne kadar?

2019 tekne turu fiyatları Kuşadası’nda 70 TL olarak fiyatlandırılmıştır. 2020 Kuşadası tekne gezisi fiyatları 70 TL olarak şimdilik güncellenmemiştir. Bu fiyata tekne turu gezisi ve öğlen yemeği fiyata dahildir. Fakat grup halinde tekne turuna katılacaksanız indirimde yapılmakta bilinmektedir. Bu indirimden faydalanmak için en az grup sayısı 10 kişinin üzerinde olması gerekmektedir. Aile veya arkadaş grubunuz için mutlaka kişi sayısını belirterek grublara özel tekne turu indirimini istemeyi unutmayınız.

Kuşadası Tekne Tur Programı

Kuşadası Güvercinadası’ndan 09:00 hareket ediyoruz. Güvercinadası’nda Kuşadası Millipark tekne turu rotamızda birinci koyumuz Yunanistan’ın Samos (Sisam) adasının en yakın kısmından yaklaşık bir km. uzaklıkta olan Afrodit koyu ’dur.
Bir buçuk saat sürecek ilk koyumuzda saat 12 de öğle yemeği servisimiz vardır. Teknemizin şu an demirli olduğu konumdaki derinlik yaklaşık 2.5 mt. dir. teknemizin alt katından rahatlıkla denize atlayabilir, merdivenlerden denize girebilirsiniz. Bunun yanında teknemizin arkasından direk ıslanmadan plaja çıkabilirsiniz. Tekneden çıkarken yanınıza sadece ihtiyacınız olan eşyaları alıp çantalarınızı gönül rahatlığı ile teknede bırakıbilirsiniz. Bu koydan sonra 2 durağımız olacak ve yemek servisinden sonra hareket edeceğiz.

İlk koyumuzdan yaklaşık 20 dk sürecek seyir den sonra ikinci koyumuz olan Millipark karasu koyunun arkasında yer alan yarı mağara şeklindeki koru ismini verdiğimiz koyumuza demirliyoruz. Burada teknenin bulunduğu derinlik 10 mt civarında ve tekneden atlamaya çok müsait. Dileyen misafirlerimiz fotoğraflarda görülen eşsiz güzellikte olan kıyıya yüzerek çıkabilirler. 45 dk lık bu durakta ki molamız sona erdikten sonra hemen 10 dk uzaklıktaki son koyumuz olan kavaklıburun koyuna yolculuk ediyoruz.

Son koyumuz olan kavaklıburunda da yine 45 dk lık bir molamız var ve burada da derinlik 2.5 mt civarında. Tüm misafirlerimizin rahat bir şekilde denize girip vakit geçirebilecek şekilde hazırladığımız bu programın sonunda 1 saat 40 dk lık dönüş yolumuz için demir alıp, Kuşadası’ na doğru yola çıkıyoruz.

Gün boyu her misafirimizin istekleri doğrultusunda gerek misafirlerimizi dinlendirecek gerekse eğlendirecek şekilde müzik yayını yapılmakta.
Her türlü yiyecek ve içiecek için tur süresince size hizmet verecek barımız mevcut ve kredi kartı geçerlidir.

Yemek servisinde Salata-Makarna-Köfte-Tavuk verilmekte fakat klasik ve kalıplaşmış tekne turu yemekleri ile kıyaslanmayacak kadar kendimizden eminiz. Köftelerimiz ve tavuklarımız her gün özel olarak bizim için yapılır ve sabah tur a çıkmadan teslim alınır. Gün içinde hijyenik mutfağımızda hijyen belgeli aşçımız tarafından özenle pişirilip yemek saatinde sıcak bir şekilde servis edilir.

Kuşadası Tekne Turu 2020 covid-19 Önlemlerimiz

Değerli misafirlerimiz,
Teknemiz 2020 sezonuna tüm covid-19 corona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde hazırdır.
Öncelikle teknemiz ve personelimiz denizde can emniyeti kurallarına göre denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. Covid-19 tedbirleri kapsamında her gün tur sonunda dezenfekte edilip belgelendirilmektedir. Personelimiz konuyla ilgili eğitimlidir ve tüm personelin hijyen belgesi mevcuttur. Gün içerisinde kullanmanız için teknenin belirli yerlerinde dezenfektanlar bulunmaktadır. Maske-sosyal mesafe ve temizlik kurallarını gün boyunca eksiksiz uygulanacak ve personelimiz takipçisi olacak.
Sizlere hem eğlenceli hem de güvenilir bir gün sunmak için her türlü tedbiri aldığımızdan şüpheniz olmasın.
Kısaca teknemizi size tanıtmak gerekirse, Bay-bayan-çocuk olmak üzere 3 adet tuvalet mevcuttur. Sadece soyunup giyinmek için kullanılan 2 adet bay-bayan soyunma kabini mevcuttur.

Tekneden rahatça denize inip binmenizi sağlayacak deniz seviyesinden yüksek olmayan merdivenler mevcuttur. 2 adet açık duşumuz bulunmaktadır. Tüm misafirlerimize rahatça hizmet sunabilecek şekilde yeterli oturma salonumuz ve güneşlenme güvertemiz mevcuttur. Güvenlik kamera sistemi ile rahatça eşyalarınızı teknede bırakıp yüzme imkanı sağlamaktayız.
20 yılı aşkın bir süredir bu sektöre yaptığı yeniliklerle yön veren bir işletme olan Aydın Kaptan teknesi sizler için en iyiyi düşünüp, unutamayacağınız ve anılarınızda hep hatırlayacağınız bir gün yaşatacak. Kalıplaşmış tekne turunun dışına çıkın ve teknenizi seçerken bir daha düşünün.

Tekne Turu Günün Özeti

Kuşadası tekne turları sonunda hiç unutamayacağınız bir Tekne gezisi. Teknemiz ile ailecek eğleneceğiniz turumuz sizlere hafızalardan silinmeyecek bir gün. Teknede çekilen fotoğraflar, Güzel Yeşil ile mavi doğa manzarası, Egenin serin sularında yüzme, Teknede açık büfe öğlen yemeği, Teknede eğlence günün özetini kısaca sizlere yazdım, lütfen sizlerede yorum ve görüşlerinizi bize yazın iyi gezmeler.

5 Yorumlar

 1. Serdar

  - Şubat 16, 2017

  Tekne gezisine birde katildik çok eğlenceli ve yemek servisi lezzetliydi eğer kuşadasïnda güzel bir gūn gecirmek istiyor iseniz tavsiye tekne turudur

 2. izmir Kenan

  - Mayıs 31, 2017

  çok eğlendik tekne turu’da milli park ğerçekten kuşadası’nda görmeye değer bir yer koylar ve plaj’da yüzmek çok keyif veriyor.Öğlen yemeği açık büfe doyuruçu su kaydirak aktivitesi’de eğlenceli teşekürler

 3. gül nazilli

  - Haziran 26, 2017

  Tekne çok temiz arkadaşlarımız ile çok rahat ettik yemekler açık büfe halinde düzeni çok iyi.Su kaydırakla çook eğlendik kendimizi su parkinda gibi hissettik

 4. recep

  - Haziran 26, 2017

  Milli park tekne turunu kaçırmayın teknede eğlence dans ve öğlen yemeğı var bu fiyata bu kadar hizmet bulanmaz

 5. deniz izmir

  - Temmuz 28, 2017

  Kalamaki tekne turuna mutlaka katılın muhteşem doğası ve milli parkın guzeligini görün kuşadası da pişman olmazsınız 🙂

Yorum Yazınız

Your email address will not be published.