Kaleiçi’nde Mutlaka Gidilmesi Gereken 5 Bar

0
49

Kaleiçinde Mutlaka Gidilmesi Gereken 5 Bar, Kuşadası Kaleiçi denilincen ilk akla gelen Gece Hayatı ve eğlence olur peki Kaleiçinde hangi mekan ne tarz müzik yapıyor ? Kaleiçinde hangi ne tür barlar var ? Bize göre eğlence hangisi uyar ? Tüm bu soruların cevabı sizler için araştırdık sıra ile seçmeler yaparak sizlere sadece seçim yapmak kalıyor.

1- Adı Meyhane

Kesinlikle eğlencenin muhteşem hali gerek güler yüzlü çalışanlar eğlendirmesini çok iyi bilen bir fasıl gurubu güvenirliliği sonsuz seçkin bir mekan ve işletme sahibi Mehmet bey sizleri mekanında ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır. Adı Meyhane yıllardan beri Kuşadası Kaleiçi mevkisinde meyhane hizmeti vermektedir eğer şeçiminiz meyhane fasıl ise sizlere tavsiyemiz Adı Meyhane olur.

Adı Meyhane Telefon: 0256 614 3496

2- Havuzbaşı Türkü Evi

Eğer Kuşadası Kaleiçinde Türkü Evine gidelim, Türkü ve Halay çekelim, istek yapalım türkümüz söylersin, diyoriseniz işte sizlere Havuzbaşı Türkü evi çok iyi bir sahnesi ve ortamı ile yıllardan beri aynı mekanda hizmet veren türkü evi aileniz ile gidilebilecek bir türkü evidir.

Havuz Başı Türkü Evi Telefon:0256 6134485

3-  Ex Club

Birinci sınıf hizmeti,müşteriye saygısıyla mükemmel bir mekan. Kaliteli eğlencenin tek adresi Ex Club yerli ve yabancı müzikleri ile sizleri çoşturacaktır, Ortam ışık ve Dekorasyon çok güzel, Müzik ve Dj’ler çok seçkin, Kuşadası Kaleiçi barları arasında ilk akla gelen Ex Club yıllardan beri aynı mekanda hizmet vermektedir.

Ex Club Telefon:0532 403 4291

4- Fıstık Bar

Güzel samimi bir mekan şu fıstık kabuklarını yere atmak ayrı bir zevk müzikler ayrı bir hoş, Fıstık barda çok güzel ve ilginç kurallarda var size süpriz olsun diye yazmıyorum duvarlarda yazı mevcuttur mutlaka okuyunuz, Karaokeyle yapabileceğiniz bir mekan sahne muhteşem eğlenceli bir gece sizleri bekliyor.

Fıstık Bar Telefon: 0256 6145051

5- Cem’s Paradise

Kendi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz,hoş sohbet sıcak ortam ve müzik, Cem Baba yabancı canlı müzik sahnesi ile çok iyi isteyen bahçesinde sohbet edebilir diyen mekanın içerisinde müzik dileyebilir, çok rahat bir ortamı ile bilinen Cem Baba gençlerin ilk şeçimlerinden bir mekandır fiyat olarak uygun servis ve çalışan personel çok güler yüzlü ve samimi gece geç saatlere kadar hizmet vermekedir.

Cem Paradise Telefon: 0256 612 11 73

Son Güncelleme: Ara 26, 2020 at 19:54

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here