Kadınlar Denizi Mahallesi Nasıl Bir yer

0

Kuşadası Kadınlar denizi nasıl bir yer olduğunu merak edenler için bu yazımda Kadınlar denizine yer verdim. Kuşadası kadınlar denizi nerede olduğu, nasıl bir yer olduğu, Kadınlar denizi en güzel plajı, mahalle temiz bir yermi ve bir çok cevap bulabilirsiniz bu yazımda. Kuşadası kadınlar denizini bilmeyenler ve araştırma yapanlar için Kadınlar denizini bir incelemeye ne dersiniz. Kuşadası’nı bilmeyenler için Kadınlar denizi mahallesi makalemde sizler için nasıl bir yer, plajları, lokasyonu, mekanları ve yerleşim yerlerini bilgi amaçlı yazımda bulabilirsiniz.

Kadınlar Denizi Nasıl Bir Mahalle

Kuşadası’nın turizm mahalleri arasın en çok popüler mahallesi olarak Kadınlar denizi mahallesi gelmektedir. Kadınlar denizi mahallesi denize yakın olaraklığı ile en popüler yer olarak turizm otelleri bu mahallede inşaa edilmiştir. Mahallede bir çok turzim konaklama tehsisleri otel, pansiyon, motel ve işletmele yer almakta. Kadınlar denizi plajlarının çok temiz denizi ve sahildeki kumunun taşsız olması sebebi ile en çok denize girilecek yerler arasında Kuşadası’nda çok popüler plajlardır. Mahalle Kuşadası’nda nezih mahalle olarak bilinmektedir. Bu sebeble Mahalle konut ve iş yeri fiyatları yüksek tekliflar talep edilmektedir. Her ne kadar yüksek fiyatları görülsede konutlar hemen satılmakla beraber Emlak sektörü Kadınlar denizi mahallesinde çok yoğun olarak yılın her mevsimi geçmektedir.

Kadınlar Denizi Plajları

Kuşadası Kadınlar denizi mahallesinde, Kadınlar denizi plajı ve yeşil plaj olarak iki tane plaj bulunmaktadir. Kadınlar denizi Kuşadası’nda yaz sezonunda en çok yoğunluk gören plajlarıdir. Kadınlar denizi plajına ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Plajda isteğe bağlı olarak ücretli yerlerde bulabilirsiniz. Kadınlar denizi mahallesi konumunda sahile yakın plaj sadece kadınlar denizi plajı olsada diğer plajlarada yakındır. Mahalle Kuşadası merkezine sadece 7 km uzaklıkta yer alıyor. Kadınlar denizi mahallesinde yeme içme sahile yakın işletmeler çok sayıda olsada arka sokaklardada marketler ve restoranlar bulabilirsiniz. Yaz ve kış sezonunda hizmet veren Market ve restoranlar hizmet vermektedirler.

Kadınlar Denizi Yaşam

Genenlikle özel villaların, Konaklama tehsisleri ve apartman dairelerin olduğu Kadınlar denizi mahallesi yazın çok yoğun geçmektedir. Kadınlar denizi yazın yaşam olarak çok renkli ve keyifli olsada, Kışında sakin bir mahalle değildir.

SORU SOR

Please enter your comment!
Please enter your name here