Güzelçamlı Gezilecek Görülecek Yerler

0
60

Güzelçamlı hakkında merak edilenler,gezilecek ve görülecek yerleri,tarihi yerler ve daha fazlası sizler için burada.Kuşadası güzelçamlı tanıtım yazısı ve görsel olarak anlatmaya çalışıcağım umarım sizler için faydalı olacaktır.Güzelçamlı en çok merak edilenler neler diye bir bakalım hep beraber. Kuşadası Güzelçamlı yorumları hep olumlu,tatil için Kuşadası Güzelçamlı tercih edenler tarafından yazılan yorumların olumlu şekilde olması benide çok sevindirdi.Küçük ve sahil kasabası olan Güzelçamlı son yıllarda çok popüler tertemiz plajları ve denizi ile tatil için gelenleri büyülüyor. Ölçümlere göre çok temiz havası olduğuda ispatlanmış bu sebeble astim hastaları için yaşamak içinde önerilmiştir. Büyük nüfüs artışı ile son yıllarda emlak sektörü hareketli geçmekte.

Kuşadası Güzelçamlı Denizi Nasıl?

Güzelçamlı sahilli denize girilecek yerleri çok sayılda bulmak mümkün. Sitelerin doğu tarafında bululan plajlar yaz sezonunda hareketli geçmesine ramen temiz ve bakımlı. Güzelçamlı venüs plajı yerli ve yabancı turistler tarafından siteler içinde en çok tercihler arasında ilk sırada seçilmektedir. Her sitenin önünde plaj bulmak mümkündür,yazlık villalar ve evler bu güzellikten faydalanmakta.

Güzelçamlı Dilek Yarımadası – Milli Parkı

Güzelçamlı’da yaşayanlar çok şanşlı bence,çünkü bu güzelliği her gün görmekte ve temiz havasında faydalanmakta. Milli parkı yeşil ve mavisi ile gerçekte büyüleyici plajları ve doğasında gezmek için dünyanın diğer ucundan gelenler bu güzelliği sadece fotoğraf karelerine sığdırmak zorunda kalıyor. Dilek yarımadası girişindeki bululan tarihi Zeus mağarası tarihi yerler arasında efsane Zeus mağarası Güzelçamlı’da yer almaktadır.

Güzelçamlı Çarşısı ve Gezilecek yerler

Güzelçamlı merkez çarşında her türlü ihtiyaçlarınızı gidermek mümkün.Çarşısı haftanın 1 günü halk pazarı kurulmakta yerel halk için kurulan pazara turistler tarafındada baya ilgi almaktadır. Çarşı içinde güzel Kafe ve Restoranlar bulunmakta. Şehir yaşamından bıkmış ve Güzelçamlı’yı tercih etme sebebi çok iyi şekilde anlamak için çarşıda trafik yok diyecek kadar az olması nedenler arasında. Yaz sezonunda hareketli gecen aylarda gece eğlence mekanları bulmak mümkün. Genenlikle sahil kenarında Beach Clup yerlerde tekno ve pop türk müzikleri çalınmakta, Meyhane ve Türkü bar bulunmamaktadır. Çarşısında eğlence mekanları pek fazla tercih edilmediğinden dolayı yoktur. Güzelçamlı’ndan gece eğlencesi için Kuşadası en çok tercih edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here