Davutlar Genel Tanıtım

0
112
DAVUTLAR TANITIM

Kuşadası Davutları merkezi, sahil kenarındaki yazlıkları ,termal kaplıcası, ve muhteşem sahillerini kısaca Davutlar hakkında video tanıtım yapılmış. Daha fazla Davutlar hakkında bilgi almak isteyenler için sizlere yazımda Kuşadası Davutlar’ı anlatmaya çalışıcağım. Yazıma başlamadan önce daha önceden yazmış olduğumuz Davutlar yazısını bir gözden geçirmeniz daha fazla Davutlar hakkında bilgi edine bilirsiniz. Davutlar Kuşadası’nda bağlı bir sahil mahallesi ve Kuşadası sadece 14 km uzaklıktadir. Davutlar’da yaşam yaz kış hareketli geçmekte yaz aylarında bu yoğunluk çok fazla artmakya, Davutlar çevresindeki müstakil evler, yaz aylarında doluluk oranı % 80’lere ulaşmakta. Tatille gelen yazlıkçılar Davutlar huzurlu ve sakın ile çok keyifli bir tatil geçirmektedirler. Bu sebeble Kuşadası’nda yazlık almak isteyenlerin ilk tercihler arasında Davutlar yer almakta, Davutlar sahilleri en çok seçilmektedir konut alımlarında.

Kış ayları Davutlar yaz sezonun bitmesi ile birlikte yaşam Davutlar’da çok yavaşlar, sahil kenarlarındaki cafeler, restoranlar, marketler kapanış yapmaktadır , kış aylarında hizmete açık yerler bulmakta mümkündür. Davutlar merkezi her mevsim açık ihtiyaçlerınızı Davutlar merkezden giderebilirsiniz. Davutlar’da yerel halk pazarı kurulmata haftanın 1 günü. Kısaca Kuşadası Davutlar’nda hayat kış ve yaz aylarında devam etmekte.

Davutlar Sahilli ve Plajları

Kuşadası Davutları sahilleri ve plajları Kuşadası yavansu mevkiisinden başlar ve Güzelçamlı Milli parka kadar uzanmakta. Kuşadası sahilli sitelerin’den başlayan plaj ve sahiller arka tarafında yazlıklar bulunmaktadir. Davutlar sahilli boyunca müstakil yazlık evler yaz aylarında çok kalabalık geçmekte olup hafta sonları bu kalabalık büyük şekilde artış görülmekte. Davutlar plajıları arasında en çok tercih edilen Sevgi plajı olarak bilinmekte bu plajda piknik ve kamp yapmakta mümkündür. Sevgi plajı’nda yaz etkinlikleri konserler düzenlenmek.

Davutlar Termal Kaplıca

Kuşadası’nda sadece termal kaplıca Davutlar’da olmakta, bu sebepler kaplıca denilince Kuşadası’nda Davutlar kaplıcaları gelmektedir. Yerli ve yabancı hatta Kuşadası’nda yaşayan yerel halk kaplıcalara gitmekte , yaz ve kış aylarında hizmete açık olan Davutlar kaplıcaları her mevsim talep görmektedir.

Kuşadası Davutlar son 10 yıl içerinde büyük nüfüs artışı ile Kuşadası’nda en fazla büyüyel mahallerleri arasında ilk sırayı almıştır. Bu sebeple her daim inşaat sektörü hareketli görülmekte, yeni yapılan müstakil evler, lüks villar, konutlar hemen alıcı bulmakta. Büyük şehir hayatından bıkanların ilk adresi Kuşadası Davutlar olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here